Chrom MSE
search
  • Chrom MSE

Chrom MSE

133,00 zł

120 kapsułek

Ilość

NATURALNY CHROM TRÓJWARTOŚCIOWY POZYSKANY Z MIKROALGI SPIRULINY PLATENSIS.

120 KAPS.

Chrom trójwartościowy MSE

Naturalny chrom trójwartościowy pozyskany z mikroalgi spiruliny platensis.

DlaczegoChromtrójwartościowyMSE?

ñFirma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem preparatów mitochondrialnych w Niemczech. Od 40 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu. Skuteczność preparatów potwierdzają badania naukowe.

ñPreparat Chrom trójwartościowy MSE to w 100%naturalny chrom pozyskany z mikroalgi spiruliny platensis i uzupełniony o jej właściwości.

ñChrom trójwartościowy MSE ma gwarantowany najwyższy stopień wchłaniania

ñChrom trójwartościowy MSE -  nie zawiera kazeiny, laktozy, drożdży, żelatyny, glutenu i barwników

ñChrom jest składnikiem tolerancji glukozy i odgrywa bardzo ważną rolę w metabolizmie węglowodanów i tłuszczów.

ñAlgi zawarte w preparacie nie są pozyskiwane z morza, lecz z jezior sodowych- dzięki temu są ubogie w jod i odpowiednie dla osób wrażliwych na ten pierwiastek.

ñPolecane weganom i wegetarianom ( nie zawierają żelatyny)

ñNajwyższy  stopień czystości i dobra przyswajalność gwarantowane przez Niemieckie  Laboratorium MSE i zespół badawczy  dr Franza Enzmanna.

ñPreparat produkowany zgodnie z GMP - stosowanie preparatów produkowanych zgodnie z GMP gwarantuje, że otrzymujecie Państwo określone substancje w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu.

Chrom trójwartościowy MSE

Aby poprawić przyswajanie trójwartościowego chromu wybrano jego organiczną formę z mikroalgi spiruliny platensis. Tabletki są sprasowane z wysuszonych alg. Dzięki temu Chrom III MSE jest czysto naturalnym, roślinnym suplementem diety o podwyższonej zawartości chromu oraz wzbogaconym o ponad 50 różnorodnych naturalnych składników mikroalgi spiruliny platensis.

Chrom jest składnikiem czynnika tolerancji glukozy i tym samym pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi (GTE) oraz odgrywa ważną rolę w metabolizmie mikroskładników odżywczych, w tym węglowodanów i tłuszczów.

CHROM III MSE - to preparat o najwyższej jakości, czystości i biodostępności.

Zażywany w zalecanych dawkach jest dobrze tolerowany, ubogi w jod, nie zawiera kazeiny, laktozy, drożdży, żelatyny, glutenu i barwników !

Przeznaczenie produktu

Chrom jest składnikiem czynnika tolerancji glukozy i tym samym pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi (GTF). Chrom odgrywa ważną rolę w metabolizmie makroskładników odżywczych, w tym węglowodanów i tłuszczów. CHROM III MSE  został związany z algą Spiruliną platensis, która znana jest z zawartości cennych mikro- i makroskładników oraz chlorofilu.  Spirulina kumulowana jest w jeziorach sodowych i jest uboga w jod.

Skład i sposób użycia

Skład: 
substancja czynna: 1 tabletka zawiera 500 mg Spiruliny platensis z 50
μg organicznego chromu,
substancja powlekająca: hydroksypropylometyloceluloza 

Sposóbużyciaidawkowanie:1 tabletka dziennie. Najlepiej spożywać podczas posiłku, popijając wystarczającą ilością wody.


Skład zalecanej dziennej porcji:
Substancje aktywne: 
Ilość w porcji dziennej (1 tabletka) 
Spirulina platensis - 500 mg 
w tym: organiczny chrom - 50 µg (125% RWS*) 

*RWS = Referencyjna Wartość SpożyciaSuplementdietyniemożebyćstosowanyjakosubstytutzróżnicowanejdiety.Należyprzestrzegaćzdrowegotrybużyciairóżnorodniesię odżywiać.

Chrom III MSE nie zawiera drożdży, żelatyny, glutenu, kazeiny, laktozy i barwnikówDla diabetyków: 1 tabletka odpowiada 0,006 BE. Diabetycy powinni regularnie kontrolować poziom cukry we krwi.

Czystość i jakość preparatu

Wszystkie produkty MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann zawierają fizjologiczne substancje o najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich dawkach i formie. Jedynie tak przygotowane substancje mogą w wystarczającej ilości trafić bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.