Marki Jest 10 marek

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Aliness

  Aliness to marka specjalistycznych suplementów diety ukierunkowanych na pielęgnację urody oraz zdrowia dla każdego i w każdym wieku.

  Eksperci marki Aliness opracowali formuły preparatów zawierające naturalne związki aktywne o wysokiej biodostępności, dzięki czemu mogą lepiej oddziaływać na dane problemy o charakterze estetycznym oraz zdrowotnym.

 • Diet-Food

  Diet-Food jest producentem certyfikowanych bio produktów spożywczych - ekologicznej żywności organicznej bez konserwantów.

 • Establo Pharma

  Establo Pharma jest producentem suplementów na bazie naturalnych składników w oparciu o nowoczesną technologię i standardy GMP.

  Badania kliniczne potwierdzają jakość produktów, gwarantując jakość i bezpieczeństwo.

 • Hanjou

 • Herbapol

  Firma Herbapol czerpiąc inspirację z natury i szanując jej unikalne zasoby, tworzy wyjątkowe produkty o wysokiej jakości, zaspokajając rosnące potrzeby konsumentów oraz dostarczając im niepowtarzalnych doznań smakowych

  Zioła, aromatyczne herbaty powstają z najlepszych, tylko naturalnych składników. 

 • Mito-Pharma

  Firma Mito-Pharma istnieje na polskim rynku od ponad 8 lat.

  Jej założenie było wynikiem poszukiwań najwyższej jakości preparatów odżywczych ( suplementów diety), skutecznie uzupełniających codzienną dietę.

  Jej doświadczenia pokazały również, jak ważna jest przy tym rzetelna wiedza o mitochondriach. 

 • Nordic Naturals

  Nordic Naturals jest firmą napędzaną badaniami naukowymi, w której technologia przetwarzania i formuły produktów są udoskonalane zgodnie z najnowszymi odkryciami.

  Jej zaangażowanie w innowacje jest w widoczne poprzez prowadzone badania naukowe i gwarantowane przez udział w badaniach klinicznych, recenzowanych przez czołowych na całym świecie ekspertów.

  Oleje rybie oraz produkty Nordic Naturals mają świetną reputację na całym świecie jako skuteczne, czyste i świeże, są więc regularnie wybierane przez niezależne instytucje badawcze i uniwersytety.

 • Pascoe

  Pascoe jest jedną z najbardziej doświadczonych firm w dziedzinie medycyny naturalnej w Niemczech.

 • Pharmabest

  Pharmabest dostarcza wysokiej jakości specjalistyczne produkty żywnościowe oraz wyroby medyczne - kierując się EBM, czyli medycyną, opartą na dowodach naukowych.

 • Sanprobi

  Firma Sanprobi  posiada w swojej ofercie najwyższej jakości produkty zawierające wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych o ukierunkowanym i udowodnionym naukowo działaniu.

  Probiotyki Sanprobi nie zawierają glutenu i substancji pochodzenia mlecznego. Posiadają rekomendacje środowiska gastroenterologicznego, profesjonalistów z dziedziny żywienia i zachowań prozdrowotnych.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Śledź nas na Facebooku