Informacja

Producenci

Najczęściej kupowane

Oligo - Elite Zobacz większe

Oligo - Elite

46

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 110 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 110 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.


110,19 zł

Więcej informacji

Oligo-Elite skutecznie wpływa na elastyczny wygląd skóry niwelując zmarszczki i przebarwienia skórne. Oligo-Elite to także rewelacyjne rozwiązanie stosowane w walce z nadwagą i otyłością. Produkt zawiera Oligonol - opatentowany japoński ekstrakt polifenoli, produkowany przez firmę Amino UP Chemical Co.

Oligo-Elite to pierwszy na świecie i jedyny w Polsce ekstrakt polifenoli o „niskiej masie cząsteczkowej” (monomery i oligomery) pozyskany z owoców liczi (85%) i zielonej herbaty (15%).

Owoce liczi (litchi chinensis) są spożywane w Azji Południowo-Wschodniej od czasów starożytnych. Dzięki zawartości polifenoli klasują się na drugim miejscu po truskawkach. Ich inną cechą szczególną jest wysoka zawartość rzadkiego polifenolu jakimi jest proantocyjanidyna - A (polifenol o niskiej masie cząsteczkowej).

Polifenole o niskiej masie cząsteczkowej zawarte w Oligo-Elite warunkują 5 x lepszą wchłanialność w przewodzie pokarmowym, a zarazem warunkują wielokrotnie silniejsze działanie na organizm. Zawarty w Oligo-Elite Oligonol poparty jest również ponad 30 opublikowanymi badaniami klinicznymi na świecie. Ponadto jedno z badań obserwacyjnych (niepublikowane) zostało przeprowadzone również w Polsce. Badania potwierdziły, że pokarmy bogate w polifenole zmniejszają stres oksydacyjny, zapewniają prawidłową funkcję układu sercowo – naczyniowego, chronią centralny układ nerwowy i zmniejszają ryzyko powstawania niektórych nowotworów.

OLIGO-ELITE TO POCZUCIE SIŁY, ZDROWIA, MŁODOŚCI I PIĘKNA!

W większości ekstraktów zawierających polifenole, ilość łatwo przyswajalnych monomerów, dimerów i trimerów jest na ogół mniejsza niż 10%. Zawarty w Oligo-Elite Oligonol, dzieki opatentowanej metodzie skracania  długołańcuchowych polimerów polifenolowych (oligomeryzacji), zawiera prawie 35% monomerów, dimerów i trimerów – które warunkują aktywność biologiczną.

ZALECANE SPOŻYCIE

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując Oligo-Elite 2 x dziennie, co 12 godzin, po jednej tabletce. Nie stosować w trakcie jedzenia. Zalecamy spożywanie suplementu godzinę przed posiłkiem lub godzinę po posiłku.

KIEDY STOSOWAĆ OLIGO-ELITE?

Przebarwienia i zmarszczki, które pojawiają na skórze się m.in. w wyniku nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne. Oligo-Elite zmniejsza negatywne działanie promieni UV. Dzięki poprawie przepływu krwi w skórze spowodowanej przez Oligo-Elite dochodzi do odmłodzenia jej komórek. Dzięki temu Oligo-Elite redukuje zmarszczki, przebarwienia oraz poprawia gładkość i elastyczność skóry.  

Syndrom tzw "zimnych rąk i stóp" u osób zdrowych występuje w na skutek zwężenia drobnych, obwodowych naczyń krwionośnych mn. w następstwie stresu lub zimna. Objawy takie mogą powodować również takie czynniki i zmiany chorobowe jak: palenie tytoniu, brak równowagi hormonalnej, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, zakrzepica, stwardnienie tętnic i inne. Oligonol poprawia krążenie krwi, poprzez zwiększenie produkcji tlenku azotu (NO) redukuje objawy związane ze skurczami naczyń lub chorobowym zwężeniem naczyń.

OLIGO-ELITE zmniejsza zdolność płytek krwi do tworzenia skrzepów, zmniejsza ich agregację przez co wspomaga zapobieganie udarom czy zawałom serca. OLIGO-ELITE podnosi poziom tlenku azotu we krwi, powodując rozszerzenie naczyo krwionośnych przez co poprawia się krążenie.

Oligo-Elite to suplement diety, który wspomaga redukcję trzewnej i podskórnej tkanki tłuszczowej (tzw. BMI).  

 • Opinie
 • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Oligo - Elite

  Oligo - Elite

  30 kapsułek

  29 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Śledź nas na Facebooku