Informacja

Producenci

Najczęściej kupowane

Chrom MSE Zobacz większe

Chrom MSE

28

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 123 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 123 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,69 zł.


123,15 zł

Więcej informacji

NATURALNY CHROM TRÓJWARTOŚCIOWY POZYSKANY Z MIKROALGI SPIRULINY PLATENSIS.

120 KAPS.

Chrom trójwartościowy MSE

Naturalny chrom trójwartościowy pozyskany z mikroalgi spiruliny platensis.

DlaczegoChromtrójwartościowyMSE?

ñFirma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem preparatów mitochondrialnych w Niemczech. Od 40 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu. Skuteczność preparatów potwierdzają badania naukowe.

ñPreparat Chrom trójwartościowy MSE to w 100%naturalny chrom pozyskany z mikroalgi spiruliny platensis i uzupełniony o jej właściwości.

ñChrom trójwartościowy MSE ma gwarantowany najwyższy stopień wchłaniania

ñChrom trójwartościowy MSE -  nie zawiera kazeiny, laktozy, drożdży, żelatyny, glutenu i barwników

ñChrom jest składnikiem tolerancji glukozy i odgrywa bardzo ważną rolę w metabolizmie węglowodanów i tłuszczów.

ñAlgi zawarte w preparacie nie są pozyskiwane z morza, lecz z jezior sodowych- dzięki temu są ubogie w jod i odpowiednie dla osób wrażliwych na ten pierwiastek.

ñPolecane weganom i wegetarianom ( nie zawierają żelatyny)

ñNajwyższy  stopień czystości i dobra przyswajalność gwarantowane przez Niemieckie  Laboratorium MSE i zespół badawczy  dr Franza Enzmanna.

ñPreparat produkowany zgodnie z GMP - stosowanie preparatów produkowanych zgodnie z GMP gwarantuje, że otrzymujecie Państwo określone substancje w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu.

Chrom trójwartościowy MSE

Aby poprawić przyswajanie trójwartościowego chromu wybrano jego organiczną formę z mikroalgi spiruliny platensis. Tabletki są sprasowane z wysuszonych alg. Dzięki temu Chrom III MSE jest czysto naturalnym, roślinnym suplementem diety o podwyższonej zawartości chromu oraz wzbogaconym o ponad 50 różnorodnych naturalnych składników mikroalgi spiruliny platensis.

Chrom jest składnikiem czynnika tolerancji glukozy i tym samym pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi (GTE) oraz odgrywa ważną rolę w metabolizmie mikroskładników odżywczych, w tym węglowodanów i tłuszczów.

CHROM III MSE - to preparat o najwyższej jakości, czystości i biodostępności.

Zażywany w zalecanych dawkach jest dobrze tolerowany, ubogi w jod, nie zawiera kazeiny, laktozy, drożdży, żelatyny, glutenu i barwników !

Chrom trójwartościowy a
medycyna mitochondrialna:

Chrom  trójwartościowy jest obok innych pierwiastków śladowych zaliczany do grupy substancji mitochondrialnych, tzn. niezbędnych dla sprawnego działania mitochondriów- struktur wytwarzających większość energii w naszych komórkach.

Poprzez pobudzanie aktywności komórek beta trzustki wpływa na produkcję insuliny, a przez to aktywnie uczestniczy w przemianach węglowodanów.

Jest składnikiem czynnika tolerancji glukozy (GTF),  który  odgrywa niezwykle istotną  rolę w metabolizmie węglowodanów i tłuszczów.

Bierze udział w procesach regulacji cukru we krwi.

Zwiększa magazynowanie glukozy w mięśniach wspomagając syntezę glikogenu.

Stymuluje przemiany energetyczne i syntezę kwasów tłuszczowych. 

Pobudza transport aminokwasów do komórek.

Uzupełnieniedietychromemtrójwartościowymjestniezwykleistotneszczególnieprzywspółczesnymmodelużywienia,gdyżwiększośćpokarmówjestwysokoprzetworzona,więcubogawtenpierwiastek.
 

Mikroalga spirulina platensis

Mikroalgi  spirulina platensis są uważane przez specjalistów do spraw żywienia za wysokowartościowy składnik pożywienia. Znane są ze swojego szerokiego spektrum zawartości  makro- i mikroskładników odżywczych; takich jak:  białko (do 65%), witaminy (przede wszystkim witamina B12), składniki mineralne i pierwiastki śladowe; jak chlorofil. Ponieważ spirulina platensis MSE  pozyskiwana jest z jezior sodowych, a nie z mórz, jest ona uboga w jod  i tym samym odpowiednia dla osób wrażliwych na  jod.  Dla  polepszenia absorbcji  niektórych pierwiastków śladowych dodaje  się kultury spiruliny i tym samym wiąże je biologicznie. Preparat  CHROM III  MSE jest  biologicznie związany ze spiruliną platensis.

Jedna tabletka CHROMU III MSE zawiera 500 mg spiruliny platensis - w skład której wchodzi:

ñ50 µg organicznego CHROMU III

ñ60-65% (300-325mg) białka roślinnego

ñokoło 14% (70 mg) węglowodanów 

ñ3,5 – 6,5 % (17,5 -32,5 mg) tłuszczów

ñdo 7% (35mg) składników mineralnych

ñwitaminy

ñpierwiastki śladowe

ñchlorofil

Przeznaczenie produktu

Chrom jest składnikiem czynnika tolerancji glukozy i tym samym pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi (GTF). Chrom odgrywa ważną rolę w metabolizmie makroskładników odżywczych, w tym węglowodanów i tłuszczów. CHROM III MSE  został związany z algą Spiruliną platensis, która znana jest z zawartości cennych mikro- i makroskładników oraz chlorofilu.  Spirulina kumulowana jest w jeziorach sodowych i jest uboga w jod.

Skład i sposób użycia

Skład: 
substancja czynna: 1 tabletka zawiera 500 mg Spiruliny platensis z 50 μg organicznego chromu,
substancja powlekająca: hydroksypropylometyloceluloza 

Sposóbużyciaidawkowanie:1 tabletka dziennie. Najlepiej spożywać podczas posiłku, popijając wystarczającą ilością wody.


Skład zalecanej dziennej porcji:
Substancje aktywne: 
Ilość w porcji dziennej (1 tabletka) 
Spirulina platensis - 500 mg 
w tym: organiczny chrom - 50 µg (125% RWS*) 

*RWS = Referencyjna Wartość SpożyciaSuplementdietyniemożebyćstosowanyjakosubstytutzróżnicowanejdiety.Należyprzestrzegaćzdrowegotrybużyciairóżnorodniesię odżywiać.

Chrom III MSE nie zawiera drożdży, żelatyny, glutenu, kazeiny, laktozy i barwnikówDla diabetyków: 1 tabletka odpowiada 0,006 BE. Diabetycy powinni regularnie kontrolować poziom cukry we krwi.

Czystość i jakość preparatu

Wszystkie produkty MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann zawierają fizjologiczne substancje o najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich dawkach i formie. Jedynie tak przygotowane substancje mogą w wystarczającej ilości trafić bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami. • Opinie
 • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Chrom MSE

  Chrom MSE

  120 kapsułek

  28 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Śledź nas na Facebooku