Informacja

Producenci

Najczęściej kupowane

Etas 60 kapsułek Zobacz większe

Etas 60 kapsułek

Nowy produkt

Etas 60 kapsułek poprawia sen, koncentrację,

łagodzi skutki stresu

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 147 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 147 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,41 zł.


147,22 zł

Więcej informacji

ETAS

ETAS®, INNOWACYJNY EKSTRAKT SZPARAGÓW

ETAS to innowacyjny ekstrakt uzyskany ze szparagów, który łagodzi skutki stresu poprzez kontrolowanie poziomu kortyzolu.

ETAS wykazuje również potwierdzoną klinicznie skuteczność w zakresie poprawy snu, wspierania nastroju i funkcji poznawczych oraz ochrony komórek neuronalnych.

Zaburzenia snu są zwykle związane ze stresem i mają poważny wpływ na funkcjonowanie w ciągu dnia i jakość życia.

Badanie kliniczne na ludziach wykazało, że spożycie ETAS może poprawić jakość snu u osób o niskiej wydajności lub dłuższym czasie snu.

Uważa się, że ETAS może regulować kolejność szybkiego ruchu oka (REM) i snu innego niż REM, co prowadzi do lepszej jakości snu i bardziej odpowiedniego czasu snu.

ETAS jako wsparcia funkcji poznawczych i nastroju u osób cierpiących na zmęczenie, nadmierny stres lub upośledzenia związane z wiekiem.

Zgodnie z ochronnym działaniem na komórki neuronalne, stwierdzono, że ETAS osłabia upośledzenie funkcji poznawczych u myszy z przyspieszonym starzeniem, zapobiegając spadkowi pamięci.

U zdrowych osób poddanych stresującym warunkom ,spożywanie  ETAS doprowadziło do poprawy oceny psychologicznej i poznawczej (zwiększona liczba prawidłowych odpowiedzi na testy funkcjonalne, poprawa odczuwania zmęczenia i nastroju).

Dane te potwierdzają potencjał ETAS jako wsparcia funkcji poznawczych i nastroju u osób cierpiących na zmęczenie, nadmierny stres lub upośledzenia związane z

ETAS® | optymalizuje długość snu oraz jego jakość

Zapobieganie wczesnemu budzeniu się.

ETAS® | redukuje wpływ stresu na organizm

Zmniejszenie wydzielania kortyzolu.

ETAS® | wspiera funkcje poznawcze

Poprawia nastrój oraz pamięć.

Wspomaga rozwój neuronów.

ETAS® | indukuje ekspresję HSP

HSP | białka szoku termicznego (HSP) utrzymują prawidłową codzienną homeostazę komórek, chroniąc ich białka przed uszkodzeniem oraz przywracają ich prawidłową funkcję. Ekspresja HSP indukowana jest w celu ochrony komórek przed czynnikami stresogennymi. Jednak odpowiedź HSP na czynniki stresogenne maleje wraz z wiekiem

Dawkowanie 3 x 1 kapsułka dziennie.

Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Bezpieczeństwo

ETAS® | jest naturalnym składnikiem pozyskiwanym z końcówki szparaga (Asparagus officinalis). Szparagi z kolei są bezpiecznie spożywane przez ludzi od co najmniej 5 000 lat.

W zakresie bezpieczeństwa produktu przeprowadzono 90-dniowe badanie toksykologiczne, które nie wykazało znacznych zdarzeń niepożądanych oraz potwierdziło jego bezpieczeństwo.

Producent: Amino Up, Japonia

Importer: Kogen Sp. z o.o., Polska

 • Opinie
 • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Etas 60 kapsułek

  Etas 60 kapsułek

  Etas 60 kapsułek poprawia sen, koncentrację,

  łagodzi skutki stresu

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Śledź nas na Facebooku